.

.

Две Тркала Опрема - Pannier Ранец Кабриолет - 2 во 1 Велосипед Патување и Патна Торба

Две Тркала Опрема - Pannier Ранец Кабриолет - 2 во 1 Велосипед Патување и Патна Торба

DEN 3816.00

Износ
Во продавницата.

Полиестер обвивка.Патент затворање.Pannier & Ранец (Редовни 22 Литарска верзија) - да се Избегне испотени се менуваат со прикачување на вашиот велосипед решетката и брзо да се конвертира тоа да професионален ранец кога на нога.Rixen & Kaul Kompakt Железнички Систем на Монтирање - Придава безбедно да стандард велосипед полици (6-16 mm) и куки слајд за управување со прилагодување.Организација - 15.6 инчен лаптоп ракав, телефон џеб, U-Кодот за складирање, шише џебови, пенкало носители, копче поводник, внатрешната мрежа zip џебови.Патнички Фокусирани на Водоотпорни Материјали, Тематски Прилог Систем (M. A. S.) за шлем, вклучува флуоресцентни дожд маска, unzips целосно, клип за blinky светла, врвот се справи, прилагодливи sternum рака.Идеално За возење Велосипед до работа, патување, патување, кампус, урбани и на отворено.Дизајниран за да Б патување со сите флексибилност за да се користи во канцеларија, се работи errands и вашиот повеќе сериозни отворено авантури.Достапен во 2 големини (22 и 30 Литри).Две Тркала Продавница специјализирана за создавање на повеќето функционална кеси во велосипед индустрија со супериорен квалитет и внимателен дизајн.Со седиште во крајбрежните планини од Ванкувер, Канада.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите