.

.

Оригиналниот Функционирам Копче - Штиклирајте Detaching Уред - Преносни, Безбедна и Високо Ефективен Функционирам Detaching Алатка (Зелен)

Оригиналниот Функционирам Копче - Штиклирајте Detaching Уред - Преносни, Безбедна и Високо Ефективен Функционирам

DEN 239.76

Износ
Во продавницата.

НАМАЛУВАЊЕ НА РИЗИКОТ од ЗАБОЛУВАЊЕ И ПОВЕЌЕ – Со целосно вадење прилог крлежи, како е можно поскоро, ризикот на договорна функционирам на товар патогени како Колорадо функционирам треска, Heartland вирус, и Карпести Планински забележан треска (RMSF) е намалена.Задржи себе си и другите безбедни од избегне болест!.DETACHES КРЛЕЖИ СО ЛЕСНОТИЈА – Оригинал Функционирам Копчето™ го користи природни напред потпора за да се извлече функционирам глави брзо и безбедно.Detaches крлежи на секоја големина и тип без допирање или да му наштети на нив за да се минимизира ризикот од инфекција.АВАНТУРА БЕЗ СТРАВ – Дали пешачење, кампување, лов, риболов, работа во градината, па дури и играње спортот на отворено, крлежи, претставуваат сериозна закана.Земете еден Оригинален Функционирам Копчето™ со вас каде и да одите и да уживате во природата со мир на умот дадена од страна на интуитивен, сигурен функционирам отстранување алатка.РАБОТИ НА ЖИВОТНИ – Вашиот омилен кожен другари можат да имаат корист од вашата Оригинална Функционирам Копчето™ премногу!Нема повеќе четкање крзно далеку да се обиде да се притисне тврдоглава функционирам, ризикувајќи го својот decapitation и повреда на вашето домашно милениче - се однесува само на еден Оригинален Функционирам Копчето™ и detick во секунди!.ГОЛЕМ НОВИ ВО МАЛА АЛАТКА – Мерење 2.5 инчи долг, 1.5 инчи широк, и само шеснаесеттиот на инчи дебела, Оригинални Функционирам Копчето™s се погодно преносни и да се направи практична прилог на било keychain, ранец, лов полнење, или се справи со кутија.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите