.

.

29.5-инчен Преголеми Парцела Кутија поштенско Сандаче со Комбинација Заклучување на Ѕид-Монтирани Заклучување Кутија Отворено, Погоден за Станбени тремови, Вили, Ст

29.5-инчен Преголеми Парцела Кутија поштенско Сандаче со Комбинација Заклучување на Ѕид-Монтирани Заклучување

DEN 866.40

Износ
Во продавницата.

Ако имате било какви прашања, можете да контактирате со нас.На ѕид модерна пошта е бриз да се инсталира, со процесот на преземање на не повеќе од 2 минути да се качи на вашиот ѕид или на подот.Среќен шопинг!.На сите хардверски вклучени!.Оваа издржлива и postbox е рѓа-отпорни и водоотпорна од тешки-должност дебели поцинкуван челик, трајни ќе година по година на користење.5 инчи)- Испорака порта големина : 37.5 x 21cm - Материјал : Поцинкуван лим - Процес : Матирано Кастинг - Затворени начин : Комбинација Брава - Карактеристики : силна, нема деформација, Тешки нема рѓа - Применливи сцена : железна ограда портата, двор ѕид, дрвена табла, станбена површина, вила, училиште, итн.Исто така, можете да ресетирање на комбинација дигитални секогаш кога.ГОЛЕМИНИ : 41 X22 X75 CM, лесно се добиваат испораки секој ден од couriers кога не сте дома.Безбедно и сигурно парцела dropbox, на Парцела Кутија карактеристики на анти-риболов дизајн, така што доставени парцели, може само да се превземаат од држи оддел користење на вашиот единствена лозинка за скролување.- Име : Ѕид-монтирани поштенско сандаче - Бруто тежина : 17kg - Големина : 41 x 22 x 75см (16 x 8.Ние ќе одговориме на вашите прашања, веднаш во рок од 24 часа. ============== ☞ Добредојдовте во мојата продавница ☜ ============= Објектот Тежина : 4.Пакет се вклучени : - 1 x Отворено поштенско Сандаче - Монтажа accessories Notice : - Забелешка : ве Молиме да се стави на поштенско сандаче под опфатени тремот =============== ви Благодарам многу!!! ================= Ви благодарам многу за вашиот интерес за нашите производи.Ова добро-изградена lockable отворено postbox е елегантно дизајниран со современ допир, во потрага дел на секоја куќа или мал бизнис.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите