.

.

18K Злато 4 Prong Круг Тешки Кошница Поставување 5.2 mm

18K Злато 4 Prong Круг Тешки Кошница Поставување 5.2 mm

DEN 3023.76

Износ
Во продавницата.

Метал - 18 K Злато.Поставување - 4 Prong Круг.Глава Висина - 6.5 mm.Приближната Ширина - 5.2 mm.Ова е нова 18 K Злато 4 Prong Круг Тешки Кошница Амбиент.Се создаде блескави скапоцен камен накит со оваа поставка.Метал - 18 K Злато Поставување - 4 Prong Круг Главата Висина - 6.5 mm Приближното Ширина - 5.2 mm.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите