.

.

Шише за вода Kinto 500ml (17.0 оз φ2.8 x H8.0 во) Јасна - Рачка за Лесно се Носи Лесен и Трајни Лесно да се Задржи Чиста

Шише за вода Kinto 500ml (17.0 оз φ2.8 x H8.0 во) Јасна - Рачка за Лесно се Носи Лесен и Трајни Лесно да се

DEN 480.00

Износ
Во продавницата.

ПРЕНОСЛИВ ДИЗАЈН - Лесен и компактен.Додека многу транспарентни како стакло, на copolyester материјал е издржлив, отпорен на гребење, и погоден за секојдневна употреба.ПРАКТИЧНА ГОЛЕМИНА SPOUT - На spout е само право големина за пиење удобно.Тоа е исто така дизајниран за лесно refilling и за перење.РАЧКА ЗА ЛЕСНО НОСЕЊЕ - На удобно фитинг се справи со е совршен за вршење на шише околу.ОТСТРАНЛИВ ДЕЛОВИ - Силиконска делови се лесно да се отстрани и да се мијат.Заоблени внатрешни дното површина го спречува остатоци од акумулира.ШИШЕ за ВОДА Се удобно, лесно, и секогаш си Лесен и компактен ШИШЕ за ВОДА ви овозможува да хидрат без никаков напор.Направен од висок квалитет транспарентен copolyester, тоа е издржлив и отпорен на гребење.Капакот се отвара со еден пресврт и има рачка што е удобно да се одржи, што го прави погодно да ги носите.Шишето е убава форма и транспарентност се издвојува кога ќе се стави вода во внатрешноста.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите