.

.

Дијафрагмата Пумпа,VerRich 12V Пумпа за Вода 70W 6A Интелигентни Само Priming Sprayer Пумпа 6 L/Min 0.9 MPA 131 PSI за RV Camper Морски Брод Градина

Дијафрагмата Пумпа,VerRich 12V Пумпа за Вода 70W 6A Интелигентни Само Priming Sprayer Пумпа 6 L/Min 0.9 MPA

DEN 455.76

Износ
Во продавницата.

Ver Rich Микро Вода Пумпа Големина : L6.3"x W3.94"x H2.36"(16*10*6 CM);Работни напојување на струјата : 5-6 A;Номинална моќност : 70 W;Општи Работи проток на Вода е 3.5-4 L/Мин; Max Проток на Вода е 6 L/Мин.Конектор : Две Прави конектор;Влезот/излезот калибар : 3/8" (10мм),ви препорачуваме употреба со 10*6.5 MM/12*8ММ црево.Повремени работа : Ова Дијафрагмата пумпа би можеле да работат постојано за 30-60 Minutes, и треба да се земе одмор за 10-20 Минути.Мали Smartflow Само Priming Пумпа За Вода.Вграден притисок прекинувач, таа автоматски се претвора и исклучување, како што се претвори вашето допрете вклучи и исклучи.Широко се Користи во Motorhome,Автомобил Перење,Градина Наводнување, прскање на земјоделски хемиски, Чистење Куќа,Брод,Караван,итн.Answer : ___________________________ NOTE : Малку вода да се најде во внатрешноста на оваа пумпа е нормално, тоа е останат од нашиот тест пред пакување.1 години гаранција.Имаме за цел да понуди 100% задоволството на услуги на клиентите.Ако поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме слободно да контактирате со нас за ПОБРЗО.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите