.

.

Дрво Жито Безжичен Полнач, Qi Безжични Полнење Подлога за iPhone 8/8 Плус, iPhone X, Галакси S8 / S8 Плус / S7 / S7 Edge / S6 Работ Плус/Забелешка 5, Nexus 5/6 / 7 и Други ЧИ От за мобилни Телефо?

Дрво Жито Безжичен Полнач, Qi Безжични Полнење Подлога за iPhone 8/8 Плус, iPhone X, Галакси S8 / S8 Плус /

DEN 264.00

Износ
Во продавницата.

КОМПАТИБИЛЕН СО БИЛО ОВОЗМОЖИ УРЕДИ - Овој безжичен полнач е компатибилен со Било овозможено уреди како Телефонот X, i Phone 8/ 8 Плус, Samsung Galaxy Note 8 S8,S8 Плус,S7,S7 работ,S6,S6 работ,S6 работ плус,Забелешка 5,Google Nexus 4/5/6 и така натаму.Не би се проблематични од страна на Микро и Apple Молња кабли било повеќе.ПРЕНОСЛИВ, СТИЛСКИ DESIHN - Лесни, може да се земе безжичен полнач каде било големина со силиконски анти-пропадна дизајн за да се спречи лизгање.Изградена-во текот-струја, во текот-напон.БРЗО ПОЛНЕЊЕ - безжичниот полнење подлога овозможува до 2,5 часа за целосно полнење, побрзо од традиционалните 3.5 W безжичните полначи.Во ТЕКОТ ТЕМПЕРАТУРА ЗАШТИТА СИСТЕМИ - чи безжична држачи за полнење телефони брзо без греење нагоре.Вие сте слободни да уживаат во овој безжични и неограничени полнење искуство.ДРВО ЖИТО на Дрво жито дизајн, изгледаат како вистински дрвени производ , тоа е да се направи на ABS пластика,.Функција Материјал : ABS Големина на : 10*10*1 cm / 3.93*3.93*0.39 во Влезен напон : DC5 V Излез : 5 W Полнење растојание : 73% Производ стандард : Qi стандардот Тежина : 50 g Пакет листа : 1* безжичен полнач; 1* USB кабел; 1* прирачник за корисникот Известување * вистинската боја може да се разликува малку од онлајн сликата поради монитор во боја settings. * Ве молиме овозможи мало мерење на отстапување за податоци. * Адаптер за напојување не е вклучен. Пакет Вклучувајќи -1x безжичен полнач-1x USB кабел-1x упатство.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите