.

.

Tenq Автомобил Полнач за Батеријата Eliminator Адаптер за Wouxun Радио Kg-669 Kg-679 Kg-689f Воки Токи Нови

Tenq Автомобил Полнач за Батеријата Eliminator Адаптер за Wouxun Радио Kg-669 Kg-679 Kg-689f Воки Токи Нови

DEN 383.76

Износ
Во продавницата.

Практичен и Удобен.нови Wouxun Радио KG-669 KG-679 KG-689 F воки токи Радио Воки Токи Батеријата Eliminator Адаптер.Eliminator Адаптер За Автомобил Радио Користење на Wouxun Радио KG-669 KG-679 KG-689 F.Автомобил полнач Eliminator Адаптер двонасочна радио воки токи.Ново : на Еден сосема нов, не се користи, неотворена, неоштетени објект во нејзината оригинална амбалажа. · 100% сосема нов, висока qualtiy ·Бренд Име : TENQ Опис : Ова ТИ-F8 Eliminator е Автомобил Радио Батеријата Адаптер Погоден за вас да го користите вашиот радио во автомобилот.Влезен Напон 12v+-15% Излезниот Напон 7.2 v+-15% Излез : Max : 3А Високо ефикасни > 90% Компатибилен за радио : Wouxun KG-UVD1 P KG-UV6 D KG-659 KG-669 KG-679 KG-689 F KG-699 E Ако вие не може да бидете сигурни дека овој.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите