.

.

Teeburon Напојува со Пост Хардкор Лавра Налепница на Пакувањето x4 6x4

Teeburon Напојува со Пост Хардкор Лавра Налепница на Пакувањето x4 6x4

DEN 167.76

Износ
Во продавницата.

Налепница Со Teeburon.Лесен за употреба, едноставно кора и се применува.Изработен од винил.Одлично за подарок идеја и 100% гаранција за квалитет.Мерки 6 x 4 инчи.Ако ви се допаѓа Напојува со Пост Хардкор Лавра налепници, и сакате да ги красат, вашиот автомобил, вашата канцеларија, вашиот велосипед, ја вашата врата, или на било кое место со нив, тогаш нашата Напојува со Пост Хардкор Лавра налепници се совршени за вас.Дигитално печатени отпорни на винил, тие доаѓаат во пакети од 4 единици.Едноставно тргни ги исклучи и држи ги насекаде каде што сакате.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите