.

.

16Pin OBD Дијагностички Скенер со Адаптер Кабел,ABS Црна Моторни Дијагностички Алатка за Камион Возило Мотоцикл Дијагностички Алатка Додаток

16Pin OBD Дијагностички Скенер со Адаптер Кабел,ABS Црна Моторни Дијагностички Алатка за Камион Возило Мотоцикл

DEN 345.36

Износ
Во продавницата.

Ве молиме љубезно ве молиме проверете ја компатибилноста и спецификации пред да нарачате.Професионална изработка, совршен натпревар со вашиот модел.Напредни производна технологија, овој кабел има висока сигурност и стабилни перформанси.Како да го Користите : едноставен за инсталација, plug and play. 【Едноставни за Инсталација】Дијагностички Кабел Алатка, лесно да го инсталирате, без комплицирани алатки, сигурен компатибилен со користење на.Исклучителна производство, висока сигурност и високи перформанси.

Параметрите на производот

Item Type:
Diagnostic Cable
Material:
ABS
Color:
Black
Fitment:
 Universal for truck, vehicle, motorcycle
Black Wire-Power- :
Red Wire-Power + :
Yellow Wire-CAN- :
Blue Wire-CAN + :
Green Wire-K cable :
Package List:
1 x OBD Cable :

Им се допаѓа и на купувачите