.

.

Стенли Хардвер 571030 Зглоб Pin Вратата Стоп

Стенли Хардвер 571030 Зглоб Pin Вратата Стоп

DEN 2258.40

Износ
Во продавницата.

Зглоб Pin Doorstop.Умре-Фрлија Цинк Изградба.Светла Месинг Заврши.СПЕЦИФИКАЦИИ : Бренд : СТЕНЛИ TOOLSSKU : 57-1030-STMPN : 57-1030 Product Тип : Doorstop Accessory Тип : Зглоб Pin Size : Standard Pilot Дупка : Standard Material : Умре-Фрлија Zinc Applications : Спречува Оштетување на Doors Color/Крај : Светла Brass QTY по Пакет : 1 UPC : 033923922692.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите