.

.

РБЦ Heim Лежишта HM3 0.1900 се Роди, .1900-32 Теми Машки Род Крајот Лого, 4 Парче Метал-Да-Метал

РБЦ Heim Лежишта HM3 0.1900 се Роди, .1900-32 Теми Машки Род Крајот Лого, 4 Парче Метал-Да-Метал

DEN 576.00

Износ
Во продавницата.

Пакет Димензии : 3.556 cms (L) x 3.302 cms (W) x 2.286 cms (H).Тип На Производ : Лежишта И Bushings.Пакет Количина : 1. Земја На Потекло : Сад.РБЦ Лежишта е обезбедување имајќи решенија за нашите клиенти од 1919 година. А јавно се тргува компанија (NASDAQ : ROLL), РБЦ во моментов има 23 производствени капацитети низ целиот свет, со 18 наоѓа во САД.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите