.

.

Tebatu Самовила Транспарентен Силикони Печат Дневник Scrapbooking DIY

Tebatu Самовила Транспарентен Силикони Печат Дневник Scrapbooking DIY

DEN 191.76

Износ
Во продавницата.

Тоа е голем занает алатка за DIY албум декорација.Овој уникатен дизајн е прекрасен начин да ги импресионира вашите најблиски.Совршен Присутни : Ова е прекрасен присутни на вашите пријатели,семејство.Овој производ е лесно да се користи,било какви проблеми само нас контакт.Најдобар клиент сервис е достапен за било какви прашања доаѓаат.Само да купам тоа.Опис : Висок квалитет prodcut Карактеристики : Направен од силикон материјал,здрави и да не се стимулира вашата кожа.Мека и текстура,лесен за DIY.Може да се користи за фото албуми дама.Тоа е исто така добар избор за подарок,донесе изненадување за вашите пријатели.Уживајте во вашата шопинг време.Како да го користите : Чекор 1 : да се Отстрани печат од заштитни ацетат лист Чекор 2 : Мастило до печат.Чекор 3 : Печат цврсто на вашиот труд.Чекор 4 : Може да се чисти со вода.Спецификации : Функција : ги красат вашата писмо вашиот дневник и друг Материјал : Силикон Шема : Самовила Пеперутка Димензии : стан. 15x10cm/5.9x3.93" Главна Боја : Транспарентна Количина : 1 Компјутер (други додатоци демо на сликата не е вклучена) Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакетот вклучува : 1 x Јасно Печат (без мало пакет).

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите