.

.

Животната средина Бели Нокти Сад, Преносни ABS Потопување во Прав Послужавник, Девојки се Користи за DIY Помине Уметност Алатка

Животната средина Бели Нокти Сад, Преносни ABS Потопување во Прав Послужавник, Девојки се Користи за DIY Помине

DEN 170.16

Износ
Во продавницата.

Не се лизга база е стабилна доволно за да можете лесно да се направи уникатен помине уметност.DIY Помине Уметност Алатка, лесна за нокти, двострани Натопи Тегла.Плитки дел е погоден за круг ноктите и длабоко дел е за овална ноктите.Со својот прст ритам водич дизајн, ти само стави ги прстите на тоа.Високо-квалитетна ABS материјал е не-токсични, животната средина и безбедно да се користи.Функција : Високо-квалитетна ABS материјал е не-токсични, животната средина и безбедно да се користи.Со својот прст ритам водич дизајн, ти само стави ги прстите на тоа.Плитки дел е погоден за круг ноктите и длабоко дел е за овална ноктите.Не се лизга база е стабилна доволно за да можете лесно да се направи уникатен помине уметност.DIY Помине Уметност Алатка, лесна за нокти, двострани Натопи Тегла.Спецификации : Предмет Тип : Ноктите Потопување Во Прав Tray Material : ABSColor : White Size : Прибл. 11 x 3.8 x 3.2 cm / 4.3 x 1.5 x 1.3 inch Weight : Прибл. 29g / 1oz Package листа : 1 x Помине Потопување во Прав Tray How да го Користите : Прелива акрилик натопи во прав и го стави во бело на за француски маникир со туркање бело на совети.Нежно се тресат на сад од страна на страна во прав.Подигнете го вашиот прст нагоре и допрете го вишокот прав.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите