.

.

Fiayu 1/3Pcs Силиконска Тава Капак Багажник, Трајни Креативни Топлина-Отпор Тенџере Капак Рек Тенџере Покрие Lifter за Претекување Тапа Кујнски Алатки(Б)

Fiayu 1/3Pcs Силиконска Тава Капак Багажник, Трајни Креативни Топлина-Отпор Тенџере Капак Рек Тенџере Покрие

DEN 1149.60

Износ
Во продавницата.

Направени од високо квалитетен материјал силикони, издржливи и безбедни за употреба.Симпатична морков облик дизајн, креативни и шик.Капак lifters подигне капаци исклучување на садови и тави додека состојките врие, минимизирање на брзината на вода, сос, чај, супа, или нешто друго врела over.By давање на сос, тестенини вода, зеленчук, или други состојки простор да дише, пареа може да избега, со што се намалуваат шансите на врела вода во текот и на вашиот шпорет врвот.Овие пријатели со нешто повеќе од заштити вашата храна!Тие, исто така, направи големи чај пријатели, држи string на чај торба, за да се спречи лизгање во топла вода.Нашите Overflow Тапа обезбедува секогаш имаат другар да се готви со нив!И додадете малку забава и whimsy да weeknight вечери или чаши чај на работа.Големина : како што е прикажано во figure Color : како што е прикажано во figure Material : silicone Products : морков и пипер кокошка нога тенџере покрие анти-overflow pad Package се Вклучени : 1/3pcs*Истури-Доказ Тенџере Капак Rack Note : Поради прирачник за мерење, производ големина е малку поинаква.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите