.

.

Тешки Рѓа Дамка Смена 16oz & Non-Нула Scourer – Мулти Цел Мека Чистење да се Отстрани 'Рѓа, Чист Калциум Вар Изгради – Restore не' Рѓосувачки, Лонци, Тави, Скари, Обвивка, Кади – ?

Тешки Рѓа Дамка Смена 16oz & Non-Нула Scourer – Мулти Цел Мека Чистење да се Отстрани 'Рѓа, Чист Калциум Вар

DEN 549.12

Износ
Во продавницата.

Додека Рѓа Дамка Смена е направен во САД.Не Нула Scourer е направен во Кореја.Ако сте уморни од трошат вашето време чистењето но, се добива истиот резултат, тогаш оваа рѓа смена е одговор на твојата молитва.Можете да го рака мие користење на регуларни сапун и вода.Не Нула Scourer е без мирис, тешки scourer најдобро за чистење и отстранување на било дамки на вашиот нерѓосувачки челик садови или тави.Мулти Цел Почиста и Полирач е лесен за употреба.Тешка обврска не нула scourer остава штети на вашата деликатна садови.Пакет вклучува две мрежа-тип перење крпа.Комбинацијата на Круната Избор Мулти Чистење и Полирач рѓа дамка на смена и Не Гребете Scourer намалувања вашиот чистење време на половина.Своите трајни и трае подолго од обичните сунѓери.Мулти цел почиста е брзо дејствување формула за лесно отстранување на дамки од ' рѓа.тоа нема да се изгради непријатни мириси како тоа не го задржат какви било храна остатоци.Оваа рѓа дамка смена може да се чисти вашиот нерѓосувачки челик садови и тави за помалку од пет минути.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите