.

.

YUUAND Безжични Полнење 15W LED Индикатор за Брзо Полнење Магнетни Безжичен Полнач за 12 Серија

YUUAND Безжични Полнење 15W LED Индикатор за Брзо Полнење Магнетни Безжичен Полнач за 12 Серија

DEN 28.56

Износ
Во продавницата.

★подароци чекор тато татковци ден подарок татковци ден подароци за сопруг татковци ден подароци за дедото татковци ден картички среќен татковци ден смешно татковци ден подароци татковци ден кошула татковци ден подароци.Опис : Производи за Домаќинството,100% Сосема Нов и висок квалитет!Сцени : апарати за Домаќинство & татковци ден Пол : Возрасни Повод : Формално & неврзан Материјал : ABS, PVC,Метал Врска Начин : Безжични, USB,Bluetooth,Автоматски Дебелина : Стандарден Пакет се вклучуваат : 273 Главното тело и Додатоци, ве Молиме проверете дали детали е точно пред да го купат !!Бои може да биде малку различни во зависност од компјутер и монитор settings ве Молиме следете ги упатствата книга за користење на производот, Освен за проблеми со квалитетот, нашата продавница не е одговорен за било кој друг човек-направени штети.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите