.

.

Tebatu Глуварче Јасно Силикони Печат Печат DIY Албум Scrapbooking Фото Картичка

Tebatu Глуварче Јасно Силикони Печат Печат DIY Албум Scrapbooking Фото Картичка

DEN 191.76

Износ
Во продавницата.

Тоа е голем занает алатка за DIY албум декорација.Овој уникатен дизајн е прекрасен начин да ги импресионира вашите најблиски.Совршен Присутни : Ова е прекрасен присутни на вашите пријатели,семејство.Овој производ е лесно да се користи,било какви проблеми само нас контакт.Најдобар клиент сервис е достапен за било какви прашања доаѓаат.Само да купам тоа.Висок квалитет prodcut.Карактеристики : Направен од силикон материјал,здрави и да не се стимулира вашата кожа.Обновливи и трајни пријателски јасно марки.Совршен за одмор картички и scrapbooking како и подарок ознаки.Мека и еластична текстура, добар избор за дома, DIY.Изработка на единствен и уникатен подарок за вашите драги пријатели, донесе вашите пријатели големо изненадување.Уживајте во вашиот DIY време.Како да го користите : Чекор 1 : да се Отстрани печат од заштитни ацетат лист Чекор 2 : Мастило до печат.Чекор 3 : Печат цврсто на вашиот труд.Чекор 4 : Може да се чисти со вода.Спецификации : Користи : DIY лаптоп,карта,покана картичка и така натаму.Материјал : Силикон Димензии : стан.11cmx15.5cm/4.33inx6.10in Главната Боја : Транспарентна Количина : 1 Компјутер (други додатоци демо на сликата не е вклучена) Забелешка : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен 2.Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакетот вклучува : 1 x Јасно Печат (Нема мало пакет).

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите