.

.

Бебе Менување Пелена Подлога, Преносни Бебе Менување Станица Мултифункционален 59 X 34cm за Игра Креветчето за Новороденче Кревет за Дома за Колички за Патување Употр

Бебе Менување Пелена Подлога, Преносни Бебе Менување Станица Мултифункционален 59 X 34cm за Игра Креветчето

DEN 374.16

Износ
Во продавницата.

Прекрасна ткаеше менување пелена подлога заштитува вашето бебе од валкани површини и вашето бебе ќе се допаѓа одмор на оваа промена подлога.Водоотпорен underpads ќе обезбеди одлична заштита од течност, урина и пот.Пелена менување на тастатурата ќе ви помогне да ги задржи вашето бебе безбедно и направи исчисти полесно од било кога.Овој производ исто така, може да се здипли во преносни големина и може да се користи on‑the‑go.Оваа промена на пелена подлога има еластична бенд кој може да се залепи околу, кој е совршен за колички, новородените кревет, игра јасли.Функција : 1. Пелена менување на тастатурата ќе ви помогне да ги задржи вашето бебе безбедно и направи исчисти полесно од било кога.2. Водоотпорен underpads ќе обезбеди одлична заштита од течност, урина и пот.3. Прекрасна ткаеше менување пелена подлога заштитува вашето бебе од валкани површини и вашето бебе ќе се допаѓа одмор на оваа промена подлога.4. Оваа промена на пелена подлога има еластична бенд кој може да се залепи околу, кој е совршен за колички, новородените кревет, игра јасли.5. Овој производ исто така, може да се здипли во преносни големина и може да се користи on‑the‑go.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект Од Типот : Бебе Урина Mat Material : Памук, Церада, Quilted Optional Тип : Зелена Acaleph, Геометриски Green Size (Ширевте) : Прибл. 59 x 34 x 1cm / 23.2 x 13.4 x 0.4 во Пакет Листа : 1 x Baby Урина Мат.

Параметрите на производот

Condition:
100% Brand New
Item Type:
 Baby Urine MatMaterial
Optional Type:
Green Acaleph, Geometric Green
Size (Unfolded):
Approx. 59 x 34 x 1cm / 23.2 x 13.4 x 0.4in
Package List:
1 xBaby Urine Mat :

Им се допаѓа и на купувачите