.

.

Нема Збор clockTECHDIRECT Дрвени Безжичен Полнач со Екстра Долг Микро-USB, Дрвени Полнач, Брзо Полнење, Дрвени Полнење Одбор Дизајн

Нема Збор clockTECHDIRECT Дрвени Безжичен Полнач со Екстра Долг Микро-USB, Дрвени Полнач, Брзо Полнење, Дрвени

DEN 1797.60

Износ
Во продавницата.

Материјал : високо квалитетен дрвени материјали (дрво цреша, орев дрво, се искачи на дрво).Поле на примена : поддршка повеќето ЧИ уреди.Полнење ефект : ги поддржува нормалните 10 W брзо полнење компатибилен со 7.5 W и 5 W 10 W.Сертификација : CE / FCC, во согласност со Чи сертификација стандард пакување содржина.Безбедност : Тоа автоматски ќе се отсечени моќ кога се соочуваат со висока температура и високата струја за да се осигура безбедноста на вас и на вашиот мобилен телефон.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите