.

.

CAMPROS Екран Куќа Соба 12 x 10 Ft Прикажан Мрежа Нето Ѕид Крошна Шатор Кампување Шатор Екран Засолниште Gazebos за Patios Отворено Кампување Активности

CAMPROS Екран Куќа Соба 12 x 10 Ft Прикажан Мрежа Нето Ѕид Крошна Шатор Кампување Шатор Екран Засолниште Gazebos

DEN 4559.76

Износ
Во продавницата.

Полиестер. 【Димензии】12' x 10' со 90in Центар Висина 120 квадратни.ft.на сенка, Идеален за фамилија Patios Отворено Кампување Активности. 【ЗАШТИТА од СОНЦЕ】горниот материјал е направен од 190 T полиестер.Обезбедува одлични U-V отпорни. 【Вклучени】Вклучува торбичката, земјата удели и вратоврска падови; Оваа точка не содржи прикачен подот. 【ЛЕСНО ПОДЕСУВАЊЕ】Без одредени способности кои се потребни, 3 луѓе може да се постави шатор лесно во 10 мин.На торбичката е 25 x 9.06 x 9.06 Инчи.Ќе може да се врати на шатор во торбичката лесно. 【Не постои Ризик Купување】 Ние нуди безусловна 1-година обезбедување на квалитет за да ви понуди ризик купување.Ако имате било какви прашања во врска со шатор, e-mail со нас во секое време.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите