.

.

Гаража-Pro Огледало Стакло Компатибилен со 2013- Nissan Pathfinder со Поддршка Плоча (SV Хибриден Модел 14-14) Патнички Страна

Гаража-Pro Огледало Стакло Компатибилен со 2013- Nissan Pathfinder со Поддршка Плоча (SV Хибриден Модел

DEN 789.12

Износ
Во продавницата.

Директна Замена Огледало Стакло Компатибилен со 2013-2016 Nissan Pathfinder.Гаража-Pro JCWNS07 GRGP Карактеристики : Конвексен, Со поддршка плоча.Го заменува OE Број : 963653 KS0 A.Висок квалитет, Директно Одговара OE Замена Огледало Стакло, со СЛОБОДНИ 1-година НЕОГРАНИЧЕН километражата гаранција за покривање на Гаража-Pro предмети купени преку АВТО ДЕЛОВИ ГИГАНТ Продавница.Изработени од високо квалитетни materials Easy да се инсталира; ја заменува старата или оштетени part This е OE замена item Garage-Pro е најмногу прифатлива бренд за вашиот стар, ислужени, или оштетени фабрика дел!Овој врвен квалитет замена дел е направен за да им даде на вашиот автомобил, камион, и ЏИП дека оригиналните фабрички изглед и перформанси.Достапни за различни апликации, нашата Гаража-Pro дел сигурно ќе се вклопат право на вашето возило.Доаѓа со 1-година неограничен километражата гаранција!Некој едноставно не може да успее со користење Гаража-Pro!Гаража-Pro дефинитивно ќе се занесе вас, како и вашиот возило, почнувајќи со вашата прва купување!Компатибилна со следниве возила : Позиција : Right Nissan2014 Pathfinder SV Hybrid2013-2016 Година Pathfinder (submodel : Платина, S, SL, SV).

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите