.

.

Механички Игри Тастатура со Приспособливи LED позадинско осветлување, Црна Прекинувачи, Кристално Keycaps, USB Кабелска Низок Профил, 104 Копчињата за Mac, PC, Сребро и Бела

Механички Игри Тастатура со Приспособливи LED позадинско осветлување, Црна Прекинувачи, Кристално Keycaps,

DEN 719.76

Износ
Во продавницата.

Анти-ghosting 104 Копчиња, N-копче за превртување.Секое копче е контролирана од страна на независна прекинувач, кои ви даваат многу прецизен одговор дури и при притискање повеќе клучеви во исто време. ★ Широк Компатибилност Тоа е компатибилен со Windows 10,за Windows 8, Windows 7, Mac OS X, Windows XP, Windows VISTA, итн.3 mm одговор на далечина, 3мм копче за патување, 6mm тенка кристал keycap, 8mm switch висина создава уникатен механички се чувствуваат.8 м со USB конектор★Пакет содржина 1x механички keyboard1x корисникот manual Warranty : ❤ 30 ден без мака за парите назад гаранција 12 месеци Гаранција✉ Ако објектот има било кој квалитет на проблемот, се чувствуваат слободни да контакт. ★ Целосна копче дизајн Со нумерички копчиња, тоа е погоден за вас да работат за статистика. Ergonomical дизајн : на зачекори keycap го прави тоа елегантни и thearc и наклонот се вклопи во вашите раце лесно да се спречи замор. 50 милиони пати притискање се тестира за долговечност, одговорност, и издржливост.Кристално keycaps се имуни на пот, храна остатоци, валкано итн★ LED позадинско осветлување Chroma Dimmable FN+Ins/HM/СТП/Del/PD до 19 blacklight режим. ❤ Врвен Квалитет ▶ Метал и ABS изградба, Плоча поставена механички копчиња застане на хардкор игри.Компатибилен со Windows 10, за Windows 8, Windows 7, Mac OS X, Windows XP, Windows VISTA, Linux.Индивидуализира осветлување режим : Притиснете FN+1-0, потоа притиснете FN+Крајот да го поставите ДОВЕДЕ на секое копче ЗА вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ, во последно притиснете FN+Крајот да заврши снимањето исто така Можете да го прилагодите својот светлината со FN+"↑"и"↓".

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите