.

.

О, Здраво - Жолта Кујнската Крпа Set - 4 Парчиња - Цврсти Една, Ајде да Одат Банани Еден, Жолта 2pk Јадење Платно

О, Здраво - Жолта Кујнската Крпа Set - 4 Парчиња - Цврсти Една, Ајде да Одат Банани Еден, Жолта 2pk Јадење

DEN 287.52

Износ
Во продавницата.

Кујнската крпа сет вклучува 1 Солидна Кујнската Крпа 16" x 28", 1 Печатени Кујнската Крпа 16" x 27", 2 пакет Dishcloths 12" x 12". 4 парче сет.Нашите Кујнски крпи и dishcloths се 100% памук, многу абсорбента и мека.Лесно нега : Машина перат, ја собори сува на ниско ниво.Измијте со слични бои.Не кајгана.Материјал содржина : Крпи се изработени од 100% Памук.Материјалот дише и природно мека на допир.Увезени.На О, Здраво четири парче кујнската крпа собата е совршен ансамбл на мека, супер абсорбента и издржливи крпи и dishcloths.На крпи се направи силен и издржлив да го издржат rigors на кујната, но сепак мека доволно да ги задржи вашите парична казна есцајг, чинии, садови и тави чиста и сјајна.На О, Здраво кујнската крпа собата е совршен за голем број на домаќинството користи, вклучувајќи ги и сушење јадења, бришејќи spills, чистење на кујната и многу повеќе.Асортиман се состои од 1 солидна крпа, 1 печати крпа и 2 dishcloths кои се надополнуваат едни со други и да додадете некои талент за вашата кујна украси.Ова убаво координирани четири пакет вклучува солидна крпа мерење 16" x 28", печатена крпа мерење 16" x 27" и 2 dishcloths мерење 12" x 12".На О, Здраво Кујна четири парче крпа собата е направен од 100% памук материјал кој е дише и природно мека на допир.Овие работливост easy-care крпи направи голем водителка подарок и housewarming подарок.Исто така, добредојде на соседството подарок или да даде поставена на вашиот омилен дома готвач или скара кралот; совршен за дополнителни Булчински Туш подарок.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите