.

.

Хартиена Крпа Носителот, Farmhouse Хартиена Крпа Носители со Цврсто Дрво База на Countertop Хартиена Крпа се Тркалаат Носителот Застане за Кујна, Трпезариска Маса Дома Деко?

Хартиена Крпа Носителот, Farmhouse Хартиена Крпа Носители со Цврсто Дрво База на Countertop Хартиена Крпа се

DEN 455.76

Износ
Во продавницата.

Силна носивоста : цврсто дрво база, дебел материјал, силна носивоста.Дупка-слободно : Дупка-бесплатна инсталација, удобен и лесен за користење,ноктите за слободни и вежба слободни, без повреда на ѕидот.Железо материјал : Избраниот железо материјал, мазна и mellow, и издржливи.Мулти-функција : Мулти-функција за складирање, повеќе опционални, погоден за сите видови на простор.Дополнителен простор за складирање : Оваа едноставна складирање кошница е да се создаде дополнителен простор за складирање каде што е потребно.Продавница кујнски прибор, тоалет додатоци, чистење на потрошен материјал и други предмети.Силна носивоста : цврсто дрво база, дебел материјал, силна носивоста.Дупка-слободно : Дупка-бесплатна инсталација, удобен и лесен за користење,ноктите за слободни и вежба слободни, без повреда на ѕидот.Железо материјал : Избраниот железо материјал, мазна и mellow, и издржливи.Мулти-функција : Мулти-функција за складирање, повеќе опционални, погоден за сите видови на простор.Дополнителен простор за складирање : Оваа едноставна складирање кошница е да се создаде дополнителен простор за складирање каде што е потребно.Продавница кујнски прибор, тоалет додатоци, чистење на потрошен материјал и други предмети.Карактеристики : Материјал : Iron Color : Bronze Type На : 077,Б : 079 Size(за) : 15*15*35cm/5.9*5.9*13.8 инч(L*W*H)Пакет се Вклучени : 1pc x Хартиена крпа rack Note : 1. Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.2. Ве молиме овозможи 0.5-2 cm разлики поради прирачник за мерење.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите