.

.

ДД Вратата и Прозорецот се Справи со Тапа Силикони Doorstop Ѕид Заштитник (5)

ДД Вратата и Прозорецот се Справи со Тапа Силикони Doorstop Ѕид Заштитник (5)

DEN 119.76

Износ
Во продавницата.

ШТИТИ ЅИДОВИ И се СПРАВУВА со : Каже збогум на треснувајќи вратите и прозорците оштетување на ѕидовите.Со ДД затки, двете рачки и ѕидовите ќе остане нови.УБАВО И ТИВКО : флексибилен силикони вратата затка ќе ги потисне бучавата на треснувајќи врати и прозорци, така што ќе можат да уживаат во мир и тишина во вашиот дом или канцеларија.ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛАЦИЈА : DD Тапа може да биде инсталиран во прашање на секунди, без алатки или вежба се задолжителни!Сите што треба да направите е да се помине преку рачката на затка е екстремно флексибилен и ќе се вклопуваат речиси сите големини на вратата и прозорецот се справува.ЦЕЛОСНО е МИНИМАЛНО : Инсталирајте го затки и тогаш заборави на нив.ДД тапа се навистина транспарентен, што ги прави речиси невидливи.Премиум квалитет вратата стопери за прозорци и врати.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите