.

.

Точно Фитнес Пред Продолжување Цевка Долга Монтажа Завртка Работи XCS200 CS200 Елипсовидна

Точно Фитнес Пред Продолжување Цевка Долга Монтажа Завртка Работи XCS200 CS200 Елипсовидна

DEN 119.76

Износ
Во продавницата.

Како да се Купи Опрема за Вежбање Замена на Делови : Најдете вашиот Модел Име & Модел (Икона)/ Сериски (Сите Други Производители) Број.Потоа најдете информации опис на производот.За Сериски Броеви првите од 2 до 5 карактери ќе бидат доволни.Ве молиме проверете ја компатибилноста на опции во опис.Ако се чувствуваат непријатно со дијагностицирање и лекување на вашата машина со ПРАВО на замена на делови ние може да се препорача фитнес техничар во вашата област преку поштенски код.Се користат за следниве модели : Точно Фитнес XCS200.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите