.

.

Бакар Крик Лето Соништа (Тип) Изработката Мирис на Нафта За Бања и Телото Производи, Парфеми и Свеќи, 1 Мл

Бакар Крик Лето Соништа (Тип) Изработката Мирис на Нафта За Бања и Телото Производи, Парфеми и Свеќи, 1 Мл

DEN 287.28

Износ
Во продавницата.

Нашата Интерпретација на мирис : ЛЕТО СОНИШТА (уникатно слатка, но, сепак, цитрус мешавина од мед , портокали, tangerines, папаја, и други тропско овошје означен со ванила и кокос).За употреба во сапун одлуки, лосион одлуки, haircare формулации, масло diffusers, темјан стапови, арома терапија, парфем одлуки, парфем масло се произведува, производи за нега на тело, или свеќа одлуки.Како и со што сите производи, препорачуваме тестирање во мали серии пред да го производство.Некои производи може да биде бојата M&P сапун основи.Ванила stablizer може да помогне да се намали или спречи ова.Употреба стапки варираат во зависност од апликацијата.Не користите масла undiluted. (Тип*) - Име на трговски марки и авторски права се својства на нивните производители и/или дизајнери.Овие верзии се да НЕ се меша со оригиналите и Бакар Крик нема поврзаност со производителите/дизајнери.Нашата Интерпретација на мирис : ЛЕТО СОНИШТА (уникатно слатка, но, сепак, цитрус мешавина од мед , портокали, tangerines, папаја, и други тропско овошје означен со ванила и кокос).

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите