.

.

AMDHZ за Безбедност на Децата Нето Домашна Балкон Оградата Скалите, Куче, Мачка Нето Ограда Против Паѓање на Детето Стакленички Филм за Заштита на нето (Боја : 10cm мрежа

AMDHZ за Безбедност на Децата Нето Домашна Балкон Оградата Скалите, Куче, Мачка Нето Ограда Против Паѓање на

DEN 974.40

Износ
Во продавницата.

Поради различни прикази и различни светла, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Јажето нето-е лесно да се инсталира, поврзува со железни или дрвени огради и прозорец коридори, и е погодна за внатрешна и надворешна балкони.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите