.

.

FaCraft 10 Листови Ноќта На Вештерките Привремено Се Соочуваат Со Тетоважа Налепници За Полнење

FaCraft 10 Листови Ноќта На Вештерките Привремено Се Соочуваат Со Тетоважа Налепници За Полнење

DEN 95.76

Износ
Во продавницата.

КОЛИЧИНА : Има 10 листови денот на мртвите шминка во 10 различни дизајни, кој детални денот на мртвите тетоважа со различни дезени.ДИЗАЈН : Со различни примени во да се создаде повеќе интересни искуства и да го прослават животот!Секој шеќер черепот тетоважа е моделот мерки 6*10см/2.36*3.94 инчен , една големина одговара на сите девојки, девојки, жени и мажи.МАТЕРИЈАЛ : шеќер черепот шминка е водоотпорен, кожата-friendly и отстранлив, долго трае од 2 до 5 дена.Лесно да се примени во 10-20 секунди со само вода.ПОГОДЕН ЗА ТЕЛОТО : се Применува на денот на мртвите се соочуваат со тетоважи на вашиот сопствен лице, глуждот, рака, папокот, нога, надлактицата, долниот дел на грбот, колковите, вратот, градите, рамењата, половината, горниот дел од грбот, зглобовите или било каде во меѓувреме!.ПРИЛИКИ : Овие денот на мртвите шминка комплет се совршен за ноќта на Вештерките партија/Ден на Мртвите/Dia de los muertos партија, cosplay, роденден, фестивали, клуб ноќи, уметности & занаети проекти, photoshoots, итн.Привремено се Соочуваат со Тетоважа ноќта на Вештерките Шминка Тетоважа за Мажи и Жени. *За производот 1.Големина : 6*10см/2.36*3.94 инчен 2.Количина : 10 парчиња денот на мртвите черепот тетоважа во 10 различни дизајни 3.Материјал : Водоотпорен, кожата-friendly и отстранлив *Погодни за разни повод ноќта на Вештерките партија/Ден на Мртвите/Dia de los muertos партија Cosplay Роденден Фестивали Клуб ноќи Уметности & занаети проекти Photoshoots *Како да се користи?Чекор 1 : Moisten местото што сакате да се стави на.Чекор 2 : ставете ги на денот на мртвите жена тетоважа на вашиот влажно тело, туп на тетоважа тивко.Чекор 3 : Почекајте за 10-20 секунди и потоа можете да ја раскинам на денот на мртвите се соочуваат со тетоважи хартија off.Совршен тетоважа е направено.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите