.

.

Cricut Сјајот Железо На Винил Плочи, 12 x 19, DIY Материјали, HTV Ролс - Злато

Cricut Сјајот Железо На Винил Плочи, 12 x 19, DIY Материјали, HTV Ролс - Злато

DEN 143.76

Износ
Во продавницата.

За употреба со сите Cricut машини.Една 12" x 19" се тркалаат Cricut Железо на Сјајот материјал во Злато.За најдобри резултати, внимателно ги следат сечење и примена инструкции се наоѓаат во рамките на Cricut Железо за пакување.Користење на катира алатка најде во Cricut Алатка за Полнење може да се направи отстранување на негативните Cricut Железо на филмот побрзо и полесно.За најдолг живот, измијте и исушете го разубавуваа објект внатре кон надвор.Cricut Железо-на Сјајот е декоративни преносот на топлината филм кој ќе ве натера вашите проекти искра.Можете да ги користите за да брзо и лесно да го персонализирате на облека, модни додатоци, дома décor и многу повеќе.Тоа е достапна во повеќе бои и може да се помешани на врвот на Cricut Железо, на Лајт за дополнителна димензија.Пакетот вклучува една 12" x 19" се тркалаат во Злато.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите