.

.

Парфем Масло Чакра Природни Атар Индискиот Парфем Ittar Алкохол-Слободен 10 ml (Oodh)

Парфем Масло Чакра Природни Атар Индискиот Парфем Ittar Алкохол-Слободен 10 ml (Oodh)

DEN 1279.20

Износ
Во продавницата.

Пакет Содржи : 1 Шише од 10ml.Потекло Земјата : Индија.Природни Парфеми се високо концентрирани, безалкохолни и долготрајни.Овие се направени од комбинација на билни екстракти и природни етерични масла.Природни Парфеми се високо концентрирани, безалкохолни и долготрајни.Овие се направени од комбинација на билни екстракти и природни етерични масла, парфеми останува непроменет на целиот ден и rejuvenates на човечките сетила.Мирис Тип : Парфем Масло Потекло Земјата : Индија Пакет Содржи : 1 Шише од 10ml.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите