.

.

Антенски Јога Hammock 5.5 Метри Премиум Антенски Свила Ткаенини Јога Замав за Antigravity Јога Инверзија Вклучуваат Daisy Синџир,Carabiner и Претставуваат Водич

Антенски Јога Hammock 5.5 Метри Премиум Антенски Свила Ткаенини Јога Замав за Antigravity Јога Инверзија Вклучуваат

DEN 962.40

Износ
Во продавницата.

Што има ниско ниво на истегнување, така што се чувствуваат безбедно уште cocoone.Тоа Може да биде Целосно Cocooned Или Лежи Целосно Во .не е како падобран тип на материјал кој се користи често и на други јога стил во расположението.За јога, daisy синџири може да се завитка околу тежина-тестирани зрак, а антенски екипаж, или професионално инсталиран таванот завртки.На Daisy Синџири и carabiners се овластени да качување стандарди.Почетник или воведни класа може да се добие сте добро обучен во основните обвива и пози.Нашите hammock е доволно широк за 62 лице да се постават целосно во ткаенина како што се гледа во првата фотографија.Виси од дрво зрак таванот,Ние продаваме Таванот-Месеци одделно.Нашите јога hammock ткаенина е лесен и дише, но многу силна.Нејзината номинална за корисниците и до 400 фунти и се користат во професионални јога studios низ земјата.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите