.

.

KS К-БУРА Акустична Цевка Надзор Компатибилни Слушалки со Motorola Vertex Радио-апарат vx-180-апарат vx-230-апарат vx-231-апарат vx-298-апарат vx-350-апарат vx-351 EVX-531, СТП Материјал, Црна

KS К-БУРА Акустична Цевка Надзор Компатибилни Слушалки со Motorola Vertex Радио-апарат vx-180-апарат vx-230-апарат

DEN 431.52

Износ
Во продавницата.

☆ Слушалката се направени од издржлив СТП материјал. ☆ Воки токи слушалка слушалки со добра performace за двете слушање и зборување,да се спречи нарушување на звук– Без дисторзија, намалување или фреквенциски скокови. ☆ Клип овој слободни раце слушалки на вашиот кошула и започнете со користење на вашиот радио уред да комуницираат discretely и лесно. ☆ Компатибилен со Motorola-апарат vx-180, - апарат vx-230, - апарат vx-231, - апарат vx-298, - апарат vx-350, - апарат vx-351, EVX-531 радио итн. ☆ Висок квалитет транспарентен акустична цевка слушалки кои тешко може да се открие од страна на луѓето околу вас(исто така го намалува електронски зрачење), идеален за надзор цели и безбедноста на аеродромите, казина, толпата контрола, конвенции, концерти и други работната средина и да бара дискретна комуникација.Electroplating анти-оксидација слој.На трајни СТП кабел може да издржи 5-10kg.Максималната должина е 170cm.Должината од PTT за да се слушалка може да се прилагоди слободно; должина од PTT за да се конектор за 115cm.Ергономски дизајниран.Заменлив универзална акустична цевка.Печурки earbud - удобен за долга употреба.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите