.

.

ZhiYo 2Pack Кабелот за Управување со Кутија, White & 36 инчи ТВ Мозок се Покријат Пакет

ZhiYo 2Pack Кабелот за Управување со Кутија, White & 36 инчи ТВ Мозок се Покријат Пакет

DEN 856.32

Износ
Во продавницата.

2 ПАРЧИЊА Вредност Пакет : Задоволување на вашите потреби за да се скрие/заштити различни големина моќ ленти.Zhi Yo Големи кабел кутија димензии : L15.7" x W6.1" x H5.2" - се Користи за да се скрие Среден мозок кутија димензии : L12.6" x W5.3" x H4.9" - Може да се покрие Лесен-за-отворање на капакот - овозможува можете да вметнете или исклучете го приклучокот лесно во кое било време; surge protector покрие, исто така може да се користат како поддршка за мали предмети.Флексибилни и Широк Апликации : Ова жица hider кутија може да се исчисти кабли и моќ лента под маса или секаде каде што може да се, можете да добиете една за вашиот Компјутер, ТВ, Кујна и семејство област.Крајната кабелот за управување со решение - управувате со сите приклучоци под вашето биро во дом/канцеларија.Лесен за Употреба, но Направи Неверојатна Разлика : Zhi Yo кабел hider кутии се направени од стабилна ABS пластика, имаат убав и сјајна површина.A thoughtful подарок за вашето семејство и пријатели. (ЗАБЕЛЕШКА : Моќ Лента и Полначи не се вклучени).Zhi Yo 2 Pack Кабелот за Управување со Кутија, White & 36 инчи ТВ Мозок се Покријат Пакет.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите