.

.

BOENLE Туш Завеса H Жолта Sunflowers на Леопард Место Водоотпорен Материјал Бања Туш Завеса Сет со 12 Куки, 60 x 72 инчен

BOENLE Туш Завеса H Жолта Sunflowers на Леопард Место Водоотпорен Материјал Бања Туш Завеса Сет со 12 Куки,

DEN 2068.80

Износ
Во продавницата.

Туш Завеса за Bathroom Product Details Material : полиестер, Водоотпорен fabric Size : 72 x 72 инчи, 60 x 72 inches Feature : Водоотпорен, брз-сува, трајни, персоналните, ниска transparency Package се Вклучени : 1 КОМПЈУТЕР туш завеса + 12 КОМПЈУТЕРИ C-форма rings Pattern : Дедо Мраз, елка, Божиќ венец, мачка, куче, елени, пингвин, ирваси, снешко, кардиналот птица, и др.Совршен за појавување на бања килими, tapestry, кујна завеса, tablecloths, ѕид ќебиња, троседот крпи, кади и слично.Заштити Приватноста : На завеса за бања прозорец со ниско ниво на транспарентност може да се заштити вашата приватност, добар бања завеса помага во одвојување wets и суши, и заштита на приватноста.Овие туш завеса поставува употреба водоотпорен полиестер ткаенини, кои се направени за да го издржат влага богати бања средини.Лесен за Користење : C-во облик на куки и засилен метал buttonhole дизајн овозможува долго бања туш завеса кука да се влечат по волја да го продолжи работниот век на туш завеса.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите