.

.

Tulle се Тркалаат 26Mx29CM Organza се Тркалаат за Свадба Декорација Tulle се Тркалаат за Туту Здолниште Sashes Бела Organza Ткаенина Табела (Боја : 16 Небото Сино, Големина : 1024inX11in)

Tulle се Тркалаат 26Mx29CM Organza се Тркалаат за Свадба Декорација Tulle се Тркалаат за Туту Здолниште Sashes

DEN 1646.40

Износ
Во продавницата.

[X 26cm 29m] : На organza ткаенина е 26cm широк и 5 метри, кој може да се задоволат различните потреби за организација на вашиот проект.4in Weight : за 160g Color : Бои како сликата showpackage : 26m/lot For боја, поради некои причини, особено различни компјутерски екран, така боја ќе биде отпадоци малку различни, се надевам, ќе може да се разбере,thanks Note : 1.Голем број на атрактивни бои за да изберете од.Оваа ткаенина тек е одлична за туту здолништа, chiffon лента, букети, подарок лак занает, подарок кеси, чаир sashes, маса декорации, завиткување на услуги и подароци и други цветни занает проекти.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите