.

.

Големи ТВ Планината Тешки 60 инчи-75 инчен LED LCD Голем ТВ Планината Стојат VESA од 600x400mm да 800x500mm Max.Вчитување 75kgs DSK780

Големи ТВ Планината Тешки 60 инчи-75 инчен LED LCD Голем ТВ Планината Стојат VESA од 600x400mm да 800x500mm

DEN 767.76

Износ
Во продавницата.

60 инчи-75 инчен LED LCD Голем ТВ Планината Застане.Материјал : SPCC ладно валање челик.Модел Бр. : DSK-780, со користење на 60 инчи~75 инчен ТЕЛЕВИЗОР, Макс.VESA : 800x500mm, Макс.Вчитување : 75kgs. 60 инчи-75 инчен LED LCD Голем ТВ Планината Stand Material : SPCC ладно валање steel Model Бр. : DSK-780, со користење на 60 инчи~75 инчен ТЕЛЕВИЗОР, Макс.VESA : 800x500mm, Макс.Вчитување : 75kgs.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите