.

.

Надгради Облека Организатор Перат Фиока Dividers Свитлива Плакарот Фармерки Преграда за Складирање Кутија Салон Организаторите Јасно Мрежа Поделба Кутија за долна о?

Надгради Облека Организатор Перат Фиока Dividers Свитлива Плакарот Фармерки Преграда за Складирање Кутија Салон

DEN 198.96

Износ
Во продавницата.

Надгради Организатор : Мулти-слој за складирање кантите се направени на посилни ткаенина материјали, stitched построги, и капацитет надгради.Покрај тоа, несаканите на 9-преграда за складирање торба е исто така опремен со рака, кој е удобен за носење.Складирање кутија големина и боја : надградена складирање кутија има 3 бои на авторските права, вклучувајќи ги и црна решетка, плава риба, и розова хлебните.Постојат 9 џебовите на преносни големина : 44*25*17cm (погоден за фармерки, тенки палта, итн.) и големи 7 мрежа : 35*24*17cm (погоден за leggings, есен облека, итн.).Уредни и уреден : на долна облека складирање кутија може да биде укината за складирање, заштеда на простор, кои можат да бидат подредени и се чуваат за одржување на уреден и уреден животната средина.Еден оддел и еден објект се погодни за да ги собереш облека одделно, не треба да се бараат време.Одлична изработка : мрежа за складирање кутија може да се мијат, и кожата-пријателски материјал е свежо и невкусна.Кабинетот организатор е направен од надградува и задебелена ЈП соединение, кое има висока вкочанетост и не е лесно да се деформира и колапс.Широк спектар на употреба : Кошница кантите се многу погодни за чување на предмети, како што панталони, фармерки, џемпери, суичери, долна облека/долна облека, градници, долна облека, долна облека, чорапи, шалови, хулахопки, здолништа, маици или бебе облека.Плакарот складирање торба е погодна за чување во фиоки, облекување маси, кревет bottoms, гардероби, итн.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите