.

.

60/90 / 160cm канализација почиста, стап блокада смена, чистење алатка, канализација четка за чистење, цевки dredging алатка, купатило, кујна потоне

60/90 / 160cm канализација почиста, стап блокада смена, чистење алатка, канализација четка за чистење, цевки

DEN 1924.80

Износ
Во продавницата.

Многу удобен подигање алатка која може да се користи за различни цели.Многу погодна за грабање паднатите навртки или завртки, движејќи се мали делови од области со ограничувања, итн.Едноставно две-прст движења.Се повлече рачката за да се прикаже и да се отвори канџи, ослободување на рачка за да го зграби дел.Силна четири-вилицата gripper акција.Контролирани од страна на пролет се справи.Тип : цевка dredging тип : рака држи тип : cleaning tool цел : тоалет материјал : пластични кујна алатка : Дренажа змија, канализација чистење стап plug отстранување cleaning tool : цевка dredging алатка бања, кујна канализација cleaning tool : апарати за домаќинство, кујна потоне cleaning tool кука : bendable мијалник, када, тоалет dredging цевки за канализација четка за чистење : средства за чистење кука канализација cleaning tool кука : апарати за домаќинство, кујна потоне Бања и кујна климатизација додатоци : канализација чистење жица материјал : метални + пластика должина : Околу 60cm / 90cm / 160cm пакетот вклучува : флексибилен pick-up алатка белешки : поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи 2-3cm грешка бојата на објекти прикажани на сликата може да се покаже некои разлики на компјутерот се прикаже, затоа што екранот не е калибриран иста боја на објекти прикажани во слика може да не бидат исти.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите