.

.

LINACAO Адаптер Сода Вода Co2 Цилиндар Полнач Инфлацијата Вентил Конектор Алатка Стабилни Перформанси

LINACAO Адаптер Сода Вода Co2 Цилиндар Полнач Инфлацијата Вентил Конектор Алатка Стабилни Перформанси

DEN 508.80

Износ
Во продавницата.

Tr21x4 да W21.8-14-RH Co2 сода вода конектор адаптер со висок квалитет.Направен од висок квалитет на бакар материјал, издржлив и може да се користи Компатибилен со долго време.Лесно да се инсталира и сигурен за користење, убав додаток Компатибилен со сода вода Co2 шише.Сода вода Co2 цилиндар пополнување вентил конектор со стабилни перформанси, лесен за употреба.Опис : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Co2 Adapter Material : Copper Connector : Tr21x4 да W21.8-14-RHLength : Прибл. 4.7 cm / 1.9 in Weight : Прибл. 190g / 6.7 oz Package Листа : 1 x Co2 Adapter2 x Големи Gasket4 x Мали Gasket Packing list1 x Co2 Adapter2 x Големи Gasket4 x Мали Заптивка.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите