.

.

figatia 3 Еез Замена TPE врвка за околу Рака за Misfit Ray Фитнес Тракер

figatia 3 Еез Замена TPE врвка за околу Рака за Misfit Ray Фитнес Тракер

DEN 996.00

Износ
Во продавницата.

Замена Smart Watch Бендови Wristband Рака.Големина може да се прилагоди според околноста на индивидуални зглоб.TPE Материјал,потење, отпор,анти слајд,се чувствуваат удобно и лесно да се чисти.Специјално дизајниран За Misfit Ray Фитнес Тракер.Изглед мода,лесно да се Носат,трајни производи за енергични активности.Опис : - Замена На Smart Watch Бендови Wristband Рака. - Изглед мода,лесно да се Носат,трајни производи за енергични активности. - Големина може да се прилагоди според околноста на индивидуални зглоб. - TPE Материјал,потење, отпор,анти слајд,се чувствуваат удобно и лесно да се чисти. - Специјално дизајниран За Misfit Ray Фитнес Тракер.Спецификација : - Материјал : Еко-пријателски TPE - Size : (112mm + 108mm) x 7mm(L*W)Пакетот Вклучува : 3 Парчиња Замена Wristband Бело+ Црно+ Red3 Парови Пролет Бар.

Параметрите на производот

- Material:
Eco-friendly TPE
- Size:
(112mm + 108mm) x 7mm(L*W)
Package Includes:
3 Pieces Replacement Wristband White+ Black+ Red :
3 Pairs Spring Bar :

Им се допаѓа и на купувачите