.

.

Decanter Виски Чаша Сет од 4, Бурбон Очила за старомодни Коктели,Очила, Совршен Карпи Стакло Decanter-стандардна

Decanter Виски Чаша Сет од 4, Бурбон Очила за старомодни Коктели,Очила, Совршен Карпи Стакло Decanter-стандардна

DEN 2063.28

Износ
Во продавницата.

[ Професионални и Квалитетни] : Кристално јасно, висок квалитет на стакло што е машина за миење садови, фрижидер и замрзнувач безбедно.Погоден за секојдневна употреба и лесно да се чисти.ПРОФЕСИОНАЛЕН КВАЛИТЕТ : Кристално јасно, висок квалитет на стакло што е машина за миење садови, фрижидер и замрзнувач безбедно.Погоден за секојдневна употреба и лесно да се чисти. [ Висок Степен на Кристално Стакло Рачно изработени]- Тешка кристал,lustrous, згодна и таписерии, На виски пиење стакло нуди одлична чистота добра за бурбон, и Ирското виски. [ Уникатен И Стилски]- дизајнот е фантастична и модерен, елегантен и прекрасен, Извртени дизајн го прават тоа повеќе посебно, не само чаша, но исто така и на дело. [ Цврсти И Издржливи]- Дебел страна и солидна база, Тие имаат убав тежина и практично трајни, машина за миење садови безбедно, тие се поголеми и на тој начин се одржи на 2. 5 инчен мраз сфера многу подобро.Објектот Тежина : ?2536 Грама.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите