.

.

BAOWKQ Растенијата Sprinkler Цревото за Полнење 50Pcs Автоматско Наводнување капка по капка Систем за Внатрешна Растенијата Наводнување Систем кој се Користи за Flowerpot Дома ?

BAOWKQ Растенијата Sprinkler Цревото за Полнење 50Pcs Автоматско Наводнување капка по капка Систем за Внатрешна

DEN 1492.80

Износ
Во продавницата.

Препорачливо е да се избере црево систем за прецизно за наводнување.Можете да ги одберете да ги додадете информациите за да му кажете на вашата омилена боја.Добредојдовте на барање за GINOLEI".Прашања за тоа што да се направи, колку што е потребно, и одговорот на првиот час на моите работи.Нежно наводнување е совршен за тревници цветните леи или зеленчук градини.Насока и опсег се да се стремите во одредена област без да се трошат вода.Седиштето на производот производи, Joshin Denki, Ichinao јас очекувате да добиете светлина, и да се обезбеди добра услуга и може да биде слободен дух.Без црево систем за вода ќе продолжат да коренот на системот производ предизвикува производ за навалување на столбот.Нашата продавница е филозофија е услуга-ориентирана, и ние внимателно изберете различни стилови на производи за да се обезбеди погодности за вашата шопинг.За покривање на широк простор.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите