.

.

X-DREE billboar_d Рекламирање Стакло Огледало Ноктите Злато на Ѕвонење 14mm Првенство Дијаметар 4pcs(за Билборд Огласување Стакло Ноктите Огледало Злато на Ѕвонење 14mm Првенс?

X-DREE billboar_d Рекламирање Стакло Огледало Ноктите Злато на Ѕвонење 14mm Првенство Дијаметар 4pcs(за Билборд

DEN 208.08

Износ
Во продавницата.

Тежина : 24g; Боја : Злато на Ѕвонење.Име На Производ : Огледало Помине; Материјал : Пластични,Месинг.Пакет Содржина : 4pcs x Огледало Помине; Вкупната Големина : 14 x 21mm/0.55" x 0.83"(D*H).Завртка Капа Големина : 14 x 5mm/0.55" x 0.2"(D*H)(Tamaño де ла tapa rosca de : 14 х 5 mm / 0.55' 'x 0.2' '(D * H).Завртка Големина : 3 x 20mm/0.12" x 0.8"(Конец.D*L)(Tamaño del tornillo : 3 x 20 mm / 0,12' 'x 0,8' '(Rosca.D * L).billboar_d Рекламирање Стакло Огледало Ноктите Злато на Ѕвонење 14mm Првенство Дијаметар 4pcs Can поправи и ги красат огледала во голема мера, создаде повеќе елегантен изглед.Користи широко во ретровизори, чај маси, гардероби или други стаклени мебел.Опис на Spanish Billboard Рекламирање Стакло Ноктите Огледало Злато на Ѕвонење 14mm Првенство Дијаметар 4pcs Peso : 24g; Боја : Tono Dorado Nombre del producto : clavo де espejo; материјал : plástico, latón Contenido del paquete : 4pcs x clavo де espejo; Tamaño вкупно : 14 х 21 mm / 0.55' 'x 0.83' '(D * H) Tamaño де ла tapa rosca de : 14 х 5 mm / 0.55' 'x 0.2' '(D * H) Tamaño del tornillo : 3 x 20 mm / 0,12' 'x 0,8' '(Rosca.D * L).

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите