.

.

2022 HP 15 Лаптоп, Најновите AMD Ryzen 5 5500U(Победи i7-1065G7) RAM меморија 64GB 2TB SSD, 15.6 FHD Дисплеј, Камера за Далечински Училиште&Работа, HDMI, Wi-Fi, Лесни Тенок Дизајн, Сина, Windows 11| LIONEYE Па?

2022 HP 15 Лаптоп, Најновите AMD Ryzen 5 5500U(Победи i7-1065G7) RAM меморија 64GB 2TB SSD, 15.6 FHD Дисплеј,

DEN 4415.76

Износ
Во продавницата.

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. 【Моќен ПРОЦЕСОР 2 Super Speed USB Тип-А 5 Gbps сигнализација го оценувате; 1 HDMI 1.4 b; 1 AC smart pin; 1 приклучок за слушалки/микрофон комбо, Realtek RTL8821 CE-M 802.11 a/b/g/n/ac (1 × 1) Wi-Fi и Bluetooth 4.2 комбо, 1 мулти-формат SD медиуми картичка читателот. 【Windows 11】Windows 11 има сите моќ и безбедност на Windows 10 со редизајниран и освежен изглед.Таа, исто така доаѓа со нови алатки, звуци, и апликации.Секој детал се разгледуваат.Сето тоа доаѓа заедно да ви донесе освежување искуство на вашиот КОМПЈУТЕР.Оваа листа содржи прилагодено производи.Производ печат може да се отвори за да се инсталира на саканото прилагодување.Клучните карактеристики и Предности : - CPU : AMD 6-Core Ryzen 5 5500 U (База на Часовникот 2.1 GHz, Max Зголеми Часовникот До 4.0 GHz, 8 MB L3 Кеш, 12 Теми)Меморија : До 64 GB, се Однесуваат на Објектот Насловот за Тековната Selection Hard Диск : До 2 TB SSD, се Однесуваат на Објектот Насловот за Тековната Selection Operating Систем : Windows 11 Почетниот Екран : 15.6" дијагонала, FHD (1920 x 1080), микро-edge, анти-отсјај, 250 nits, 45% NTSCPorts : 1 Super Speed USB Тип-C 5 Gbps сигнализација го оценувате; 2 Super Speed USB Тип-А 5 Gbps сигнализација го оценувате; 1 HDMI 1.4 b; 1 AC smart pin; 1 приклучок за слушалки/микрофон комбо, 1 мулти-формат SD media card reader Видео : AMD Radeon Graphics Audio : Dual speakers Fingerprint Читателот : Yes Wireless конективност : Realtek RTL8821 CE-M 802.11 a/b/g/n/ac (1 × 1) Wi-Fi и Bluetooth 4.2 combo Built-во HD веб-Камера со Микрофон : YESBattery : 3-cell 41 WHr литиум-јонска батерија Тежина(кг) : 3.72 pounds Color : Silver Dimension(инчи) : 14.11 x 9.52 x 0.70 Додатоци : LIONEYE Mousepad.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите