.

.

SUNYUM 100 Ролни Washi Лента во Собата,Washi Маскирање Лепило Декоративни Празник Занает Ленти за Подарок Завиткување,Scrapbooking Материјали,Куршум Списанија,DIY Занает,Planners

SUNYUM 100 Ролни Washi Лента во Собата,Washi Маскирање Лепило Декоративни Празник Занает Ленти за Подарок Завиткување,Scrapbooking

DEN 167.76

Износ
Во продавницата.

Повеќе Стилови : Ова washi лента има 6 Големини во еден сет (100 Ролни).Можете слободно да изберете 100 стилови и бои.Висок квалитет на хартија лента има повеќе згодна и убава топла печат дизајн,нуди голем избор за сите.Без Лепило Остатоци : различно обоени хартија лента има добра адхезија и е лесно да се држиме и кора од надвор.Тоа стапови силно да повеќето чисти површини, како што се дрво, хартија, и на ѕид итн.Дури и ако тоа е лупено надвор, тој ќе не остави никакви знаци и не ќе биде оштетен.Широк Спектар на Употреба : Маскирање лента може да се користат за декорација прирачници, дневници), birthday (роденден картички, коверти, памфлети, албуми, штедењето во шишиња и подарок пакети.Неограничена креативност и да се зголеми среќата на вашиот живот!Ослободете ја вашата креативност.DIY/Карактеристики : Димензии : 6 Големини во еден сет (100 Ролни), 2meter по тркалаат, 5mm X20 Ролни, 8mm X10 Ролни, 10mm X20 Ролни, 15mm X30 Ролни, 20mm X10 Ролни, 30mm X10 Ролни.Тоа е флексибилен, лесен за употреба и може да биде лесно да се лупено надвор од рака.Погоден за лица од сите возрасти и ефикасно ја подобрува вашата практична способност и креативност.Совршен Присутни : Ова маскирање лента поставена е погоден како подарок за студенти, пријатели, семејство, занает љубовници, хартиена трака колектори, итн.Тоа е исто така погоден за различни прилики, како на пример, годишнини, родендени, празници, планови и настани.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите