.

.

5/16-18 x 1 од не ' Рѓосувачки Челик Хексадецимален Завртки Главата Одделение 18-8 Количина 100

5/16-18 x 1 од не ' Рѓосувачки Челик Хексадецимален Завртки Главата Одделение 18-8 Количина 100

DEN 811.20

Износ
Во продавницата.

Хексадецимален Главата Ширина на Рамна да се Рамни : 1/2".Глава Висина : 7/32".Навој Дијаметар : 0.3125".Теми По Инч (TPI) : 18. Груб или парична Казна Тема : Крупни, Нишка Покриеност : Целосна Тема, Тема Должина : 1.000. Глава Стил : Хексадецимален Вози Стил : Штекер Диск Големина : 1/2" Тема : 5/16-18 Должина : 1" Материјал : не ' Рѓосувачки Челик 18-8 Количество на Хексадецимален Завртки во Пакет : 100.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите