.

.

2-Pack WB17T10006 Терминал Блок Комплет за Замена за Kenmore/Артикли 911.4624020 - Компатибилен со WB17T10006 Спектар Површината Режач Receptacle

2-Pack WB17T10006 Терминал Блок Комплет за Замена за Kenmore/Артикли 911.4624020 - Компатибилен со WB17T10006

DEN 239.76

Износ
Во продавницата.

Up Start Компоненти Замена WB17 T10006 Терминал Блок за Полнење за Kenmore / Артикли 911.4624020. Количина : 2. Ултра траен, високо квалитетен материјал отпорен на абење со текот на времето.Лесно at-home инсталација.Прифатлива начин да го продолжи животот на вашиот компјутер.Ве молиме бидете сигурни да се провери вашиот оригинален дел за да се потврди дека сте купување на точниот производ.Компатибилен WB17 T10006 Спектар Површината Режач Receptacle за Дел Број WB17 T10006, AP3203326, WB17 T10009, 1038747, AH783534, EA783534, PS783534, WB17 K10003, WB17 T10001, WB17 X10007. 2-Pack Up Start Компоненти Замена WB17 T10006 Терминал Блок за Полнење за Kenmore / Артикли 911.4624020 ве Молиме имајте во предвид : Ова е Up Start Компоненти Бренд замена дел, НЕ е ОЕМ производ.Сите се споменува на бренд имиња или модел описи се направи строго да се илустрира компатибилност.Сите бренд имиња и логоа се регистрирани заштитни марки на нивните соодветни сопственици.Овој производ не е поврзано со било брендови и не е покриена под никакви гаранции понудени од страна на оригиналниот производител.Никакви гаранции за овој производ се нуди исклучиво со Up Start Компоненти.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите