.

.

3 Стерилни Сијалица за Наводнување Шприцеви 60cc Заштитна Капа Медицински Viamed 22411 Нови

3 Стерилни Сијалица за Наводнување Шприцеви 60cc Заштитна Капа Медицински Viamed 22411 Нови

DEN 95.52

Износ
Во продавницата.

Големина 60ml.Sterilized од страна на еднакви можности за гас, не-токсични, не-pyrogenic, за еднократна употреба само.Материјал : полипропилен.Пакување : 1 секој пакет, 3 пакети.Големина 60ml Sterilized од страна на еднакви можности за гас, не-токсични, не-pyrogenic, за еднократна употреба само.Сина капа Материјал : полипропилен Пакување : 1 секој пакет, 3 пакети.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите